Matomo Image Tracker
Das Team

Ihre Ansprechpartner

Johann
Schmölzer

Telefonie
+43 316 / 282800-12
telekom@desc.at

Willibald
Derigo

Firmensoftware
+43 316 / 282800-13
sw-support@desc.at

Karin
Kölldorfer

Firmensoftware
+43 316 / 282800-33
sw-support@desc.at

Jörg
Königseder

Firmensoftware
+43 316 / 282800-25
sw-support@desc.at

Thomas
Ortner

Firmensoftware
+43 316 / 282800-13
thomas.ortner@desc.at

Günter
Sayer

Barcode / Gemeindesoftware
+43 316 / 282800-15
barcode@desc.at

Timon
Sayer

Barcode
+43 316 / 282800-32
timon@desc.at

Andrea
Sayer

Barcode / Administration
+43 316 / 282800-29
a.sayer@desc.at

Bernd
Brandner

Etiketten
+43 316 / 282800-14
etiketten@desc.at

Marvin
Sayer

Etiketten
+43 316 / 282800-16
marvin@desc.at

Christine
Bruchmann

Buchhaltung
+43 316 / 282800-31
office@desc.at

Brigitte
Schmölzer

Buchhaltung
+43 316 / 282800-28
brigitte@desc.at

© 2020 DESC Handels Gesellschaft m.b.H. und DIMEJO.at

Add your Content here

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.