Das Team

Ihre Ansprechpartner

Johann
Schmölzer

Telefonie
+43 316 / 282800-12
telekom@desc.at

Karin
Kölldorfer

Firmensoftware
+43 316 / 282800-33
info@desc.at

Thomas
Ortner

Firmensoftware
+43 316 / 282800-13
thomas.ortner@desc.at

Günter
Sayer

Barcode / Gemeindesoftware
+43 316 / 282800-15
barcode@desc.at

Timon
Sayer

Barcode
+43 316 / 282800-32
timon@desc.at

Andrea
Sayer

Barcode / Administration
+43 316 / 282800-29
a.sayer@desc.at

Bernd
Brandner

Etiketten
+43 316 / 282800-14
etiketten@desc.at

Brigitte
Schmölzer

Buchhaltung
+43 316 / 282800-28
brigitte@desc.at

© 2022 DESC Handels Gesellschaft m.b.H. und DIMEJO.at

Add your Content here

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.